אודות התכנית

אודות התכנית

תוכנית לימודי החוץ לקיץ תשפ״ג ולשנת תשפ״ד יתפרסמו בהמשך. עקבו אחרי העידכונים. 

לימודי החוץ לשנת תשפ״ג:

*ההרשמה ללימודים אלו נסגרה. 

קורס צילום מסחרי בהנחיית הצלמת והמרצה שילת מזרחי 
הקורס מתקיים בירושלים ובת״א.

הקורס מקנה ידע תיאורטי וניסיון מעשי בתאורת סטודיו, בניית סט, היכרות עם סביבת הסטודיו, היכרות עם טכניקות תאורה מגוונות, תקשורת בין צלם למצולם, הימדה, פיתוח קונספט, בניית סט, ושלב פוסט פרודקשן

במהלך הקורס כל משתתף ייצור תיק עבודות אישי ראשוני מסחרי.
קורס פסיכופתולוגיה א' בהנחיית המרצה ד"ר מרים נוימאיר

הקורס הינו עיוני ומתקיים בזום.

הקורס מוכר ללימודי תואר שני בתרפיה באמנות.

הקורס יניח תשתית תיאורתית ומחקרית רחבה להבנת תיאוריות העצמי והמושגים הבסיסיים השייכים אליהן. בתחום ההתקשרות יובהרו סגנונות ההתקשרות ויידונו סוגיות שנחקרו בשנים האחרונות: יציבותם של סגנונות ההתקשרות, יתרונותיו של סגנון התקשרות בטוח בהתפתחות קוגנטיבית ובהתמודדות במצבי לחץ, הקשר בין סגנונות התקשרות ליכולת לטפל באחרים, מחנכים כדמויות התקשרות (caregiving), השפעתם של סגנונות התקשרות בגיל בוגר על קשרים חברתיים והשפעתה של תחושת הבטחון על חמלה, אלטרואיזם והתנהגות פרו-חברתית. כמו כן יוצג הקשר בין דפוסי התקשרות ומופעים פתולוגיים.

קורס כתיבה לבמה בהנחיית ד״ר מיכאל מוריס-רייך
הקורס מתקיים בזום. 
הקורס מקנה  את יסודות הכתיבה לבמה: פעולה דרמטית ופעולת דיבור, עיצוב דמות ומערכות יחסים, עיצוב העלילה והמבנה הדרמטי, עיצוב החלל הדרמטי, ועוד. הקורס מועבר באמצעות מצגות עשירות ומפורטות ודוגמאות רבות מהצגות וסרטים, ושולח את הכותבים למשימות קצרות וממוקדות, מעין אטיודים, המאפשרים להם להבין את מושגי הלימוד השונים ולתרגל אותם.